Hocasına Sinirlenen Üniversite Öğrencisi Sunum Sırasında Soyundu

Profesör, tez sunumu yapmak için kürsüye çıkan üniversite öğrencisine şortunun boyunun çok kısa olduğunu söyleyince, genç kız durumu protesto etmek için soyunarak sunumuna çıplak devam etti.

Hocasına Sinirlenen Üniversite Öğrencisi Sunum Sırasında Soyundu

İngiltere`de bulunan Cornell Üniversitesi`nde tez sunumu yapan Letitia Chai isimli kız öğrenci, oturuma katılan bir hocasından aldığı eleştiriler üzerine bir anda soyundu ve sunumunu yarı çıplak halde tamamladı.

Tez sunumuna katılan katın profesörün, şortunun boyu ile ilgili yaptığı ikaz genç kızı öfkelendirdi. `Şorun çok kısa` eleştirisine sinirlenen Chai bir anda soyunmaya başlayınca profesör ne yapacağını şaşırdı.

Arkadaşları Chai`nin bu tavrını desteklediklerini söylerken, o anlar sunumu izleyen arkadaşları tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Hocasının kendisine erkeklerin bakışını üzerine çektiği ve bu kıyafetiyle bedeninin sunumunun önüne geçtiği eleştirisini yaptığını söyleyen genç kız, `Onun ya da bir başkasının kendisini rahat hissetmesi için kendimi değiştiremem` diyerek olaya tepkisini gösterdi.

Chai ayrıca profesörün, `Annen bu kıyafetlerin ve yaptıkların hakkında ne düşünecek?` sorusuna da `O bir feminist ve cinsiyet çalışmaları hocası, o yüzden bu durumu normal karşılıyor benim şortumla bir sorun yaşamıyor` cevabını verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun hava durumu 5 Ağustos Çarşamba Samsun hava durumu 5 Ağustos Çarşamba