İYİ Parti’de Her Kesimden Aday Adayı Var

İYİ Parti’nin Aday Adayları arasında Türk Eğitim-Sen üyeleri de Eğitim İş üyeleri de yer alıyor.

İYİ Parti’de Her Kesimden Aday Adayı Var

İYİ Parti’den Aday Adayı olan öğretmen Sinan Sakallı Türk Eğitim-Sen üyesi iken bir diğer öğretmen Dilek Savaş Eğitim İş Sendikası üyesi. 
Dilek Savaş İYİ Parti’den Aday Adayı olmasının sebebini şu sözler ile anlattı;” Türkiye’de iyi gitmeyen çok şey var. Biz İYİ’yiz ve İYİ’ler gelecek her şey İYİ olacak” 
Sinan Sakallı ise şunları söyledi;” Türkiye’nin İYİ siyasetçilere ihtiyacı var. Siyasetin İYİ dile ihtiyacı var. Türkiye’nin cesur insanlara ihtiyacı var. O yüzden İYİ Parti’deyim”

Mustafa BilikEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıSinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıMilletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı Milletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı