40 Yıl Sonra Yeniden Film Oluyor

1970`li yıllara damga vuran Keloğlan, 40 yıl sonra yeni oyuncularıyla vizyona giriyor. Filmin kadın başrol oyunculuğunu ise Söz dizisinin Su karakteri Yağmur Ün oynayacak.

40 Yıl Sonra Yeniden Film Oluyor

40 yıl önce Rüştü Asyalı`nın canlandırdığı Keloğlan`ı bu sefer genç oyuncu Atilla Doğukan Türkyılmaz canlandıracak. Keloğlan`ın âşık olduğu Cankız karakterine ise Söz dizisininin Su`yu Yağmur Ün hayat verecek. Senaryosunu Ferhat Ergün`ün yazdığı, yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir`in üstlendiği fantastik filmde görsel efekt ve gerçek görüntüler harmanlanarak masalsı bir dünya yaratılacak.

Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru ve Esvet Şahin`in gibi ünlü isimlerin de rol alacağı film, Keloğlan ve arkadaşlarının 40 yıl aradan sonra Cankız`ın yardım çağrısı üzerine harekete geçmesiyle başlayacak.

DOĞA BİLİNCİNİ ÇOCUKLARA AKTARMAK HEDEFLENİYOR

Doğa bilinci ve hayvan sevgisini fantastik bir dilde çocuklara aktarmayı hedefleyen filmde Hayvanları Koruma Derneği Başkanı (HAYKOD) ve Kelebek yazarı Ömür Gedik de konuk oyuncu olarak yer alacak. Yapımcılığını Galip Gültekin, Çağdaş Gültekin ve Sonku Gültekin`in üstlendiği filmin müziklerini Yıldıray Gürgen hazırlayacak.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde arama Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde aramaSamsun'da altın fiyatları Samsun'da altın fiyatlarıSamsun'da DEAŞ operasyonu Samsun'da DEAŞ operasyonuSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSamsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştı Samsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştıSamsun Valiliği'nden STK'lara destek Samsun Valiliği'nden STK'lara destekSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanBafra'da korona hassasiyeti Bafra'da korona hassasiyetiSamsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor Samsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor