CHP`ye Şarkısını Vermeyince Sosyal Medyada Linç Edildi

44 gün sonra yapılacak seçimlerden önce seçim şarkısı arayışında olan CHP, Yıldız Tilbe`nin "Kandıramazsın Beni" isimli şarkısını istedi. Ancak şarkıcı bu talebi kabul etmedi.

CHP`ye Şarkısını Vermeyince Sosyal Medyada Linç Edildi

Cumhuriyet Halk Partisi`nin, Yıldız Tilbe`ye ait olan ve sözlerinde `Tamam` kelimesi geçen `Kandıramazsın Beni` isimli şarkı için ön anlaşma yaptığı haberleri asılsız çıktı.

Ön anlaşmanın yapıldığı iddialarının ortaya atılmasından sonra Twitter hesabından açıklama yapan Yıldız Tilbe, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Şarkılarının sadece kendisini yansıttığını söyleyen Tilbe, `Şarkılarım hiçbir siyasetin temsilcisi değildir. Şarkılarımı herhangi bir siyasi mecrada propaganda olarak duyarsanız, bilin ki haberim ve iznim yoktur.` ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA LİNÇ BAŞLATTILAR

Yıldız Tilbe`nin şarkıyı vermediği yönündeki açıklamasından sonra sosyal medyada tepki mesajları aldı. Bazı Twitter kullanıcıların Yıldız Tilbe`ye kararından dolayı hakaret ve küfür içerikli paylaşımlarda bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor? Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor?Samsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsun'da otomobil denize uçtu Samsun'da otomobil denize uçtuSamsun'da feci kaza can aldı Samsun'da feci kaza can aldıSamsunspor'da Polonya Ligi İddiası Samsunspor'da Polonya Ligi İddiasıSamsun'da torbacılar adliyede Samsun'da torbacılar adliyedeSamsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındı Samsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındıYüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Yüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin