Erdoğan-Muharrem İnce Görüşmesi Başladı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi`nde CHP`nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce`yi kabul ediyor.

Erdoğan-Muharrem İnce Görüşmesi Başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile  CHP`nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce`nin görüşmesi başladı.  Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay ile geldi. İkili Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş tarafından karşılandı.

CHP`nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Edirne Mitingi`nde, `Erdoğan ile bu akşam 21.00`de görüşeceğiz` ifadesini kullanmıştıEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)