AK Parti’den Sahte Anket Uyarısı

K Parti İl Başkanı Hakan Karaduman bazı kişi ya da kişilerin sahte numaralarla otomatik mesaj göndererek resmi olmayan anketler yaptığını söyledi.

AK Parti’den Sahte Anket Uyarısı

PARTİMİZLE ALAKASI YOK

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman bazı kişi ya da kişilerin 8027 numaralı otomatik mesaj hattı ile tüm vatandaşlara oy atarak genel merkezin anket yaptırdığı izlenimini vermeye çalıştığını söyledi. Bu otomatik mesajın AK Parti ile bir alakası olmadığını belirten Karaduman, “ Bizim partimizin şu anda böyle bir numara ile yaptırdığı bir anket yok. Halkımız bu oyuna gelmesin. “ dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi