Huzurevine, Jandarmadan“Anneler Günü” Ziyareti

Samsun İl Jandarma Komutanlığı ve Bafra İlçe Jandarma Komutanlığından bir grup asker Bafra 75. Yıl Huzurevini ziyaret ederek, buradaki yaşlı kadınların `Anneler Günü`nü kutladı.

Huzurevine, Jandarmadan“Anneler Günü” Ziyareti

Anneler Günü dolayısıyla, İl Jandarma Komutanlığı ve İlçe Jandarma Komutanlığından astsubay, uzman jandarma ve erlerden oluşturulan heyet, göreve yeni başlayan Bafra 75. Yıl Huzurevi Müdürü Hasan Zeren’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kurum müdürü Hasan Zeren ile birlikte yaşlıları da ziyaret eden jandarma heyeti, ellerini öpüp gül vererek Anneler Günü’nü kutladı.

Duygulu anların da yaşandığı ziyarette askerlerle, huzurevi sakinleri bol bol sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!