"Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin her türlü hizmetle buluşması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiklerini söyledi.

"Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, elektrik ve doğalgaz firmaları yetkilileri ile Saklı Bahçe Sosyal Tesislerinde buluştu.

Tekkeköy Belediyesi ilçe halkının talepleri doğrultusunda başta elektrik, aydınlatma, enerji nakil hatlarının yer altına alınması ve doğalgazın her mahalleye her sokağı ulaştırılması için kapsamlı çalışma başlattı. İlçenin farklı mahallelerinde doğalgaz talebinde bulunan vatandaşları doğalgazın sunduğu rahatlık, konfor ve avantajlarla buluşturmanın yanında ilçedeki elektrik hatlarının yer altına alınması ile aydınlatma gibi daha birçok konu başta olmak üzere çalışmaların başlatılması için Tekkeköy Belediyesi harekete geçti. 
Talepler ve öncelikler çerçevesinde ilçede elektrik ve doğalgaz ile ilgili önemli çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Her alandaki çalışmalarımızın yanında özellikle kamu kurum kuruluşları ile halka hizmet veren özel sektör temsilcilerimizle diyalog içerisinde çalışmalar ve planlamalar yürütüyoruz. İlçemizin her türlü hizmetlerle buluşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz” dedi. 

`Tüm talepleri yerine getirmiş olacağız`
Halkın önceliklerini iyi bildikleri söyleyen Başkan Togar, “Halkımızın talepleri ve birinci öncülükleri çerçevesinde planlamalar ve çalışmalar yürütüyoruz. Bu kasmamda bugün AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, Belediye Başkan Yardımcılarımız Aydın Karmil, Özkan Karakaya ve konu ile alakalı belediyemiz daire amirlerinin bulunduğu toplantımızda ilçemizdeki başta aydınlatma, elektrik hatlarının yer altına alınması ve doğalgaz arzının sağlanması gibi daha birçok konuyu YEDAŞ 1. Bölge Koordinatörü Murat Kılıç, 1. Bölge Yatırım Müdürü İskender Cebeci, doğalgaz firması yetkililerinin katılımıyla etraflıca masaya yatırdık. Ardından sahada gerekli tespitlerimizi gerçekleştirdik. En kısa zamanda ilçemizde YEDAŞ ve doğazgaz firması ile daha kapsamlı çalışmalar yürüterek vatandaşlarımızın tüm taleplerini yerine getirmiş olacağız” şeklinde konuştu.
 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Samsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Samsun'da kaza Samsun'da kaza