Havza MYO`da Bahar Şenliği

Sınav öncesi öğrencilerin motivasyonlarını yükseltmek ve ilçedeki ortaöğretim okullarına OMÜ`nün bölüm ve programları tanıtmak için Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havza Meslek Yüksekokulu(MYO), “Bahar Şenliği” düzenledi.

Havza MYO`da Bahar Şenliği

Havza MYO`nun bahçesinde gerçekleşen şenliğe; Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adem Asan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, Havza Fen Lisesi Müdürü Köksal Çelikdemir, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Gençlik Merkezi çalışanları, Havza Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile Havza MYO personeli ve öğrencileri katıldı. 


Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün de “Koşabiliyorken Koş Projesi” kapsamında destek verdiği şenlikte; ok atma, halat çekme, çuvalla koşma, kaşıkta yumurta taşıma, sulu balon, bilek güreşi, badminton, dart, sokak tenisi, sandalye kapma ve bocce yarışmaları düzenlenerek dereceye girenlere madalya verildi.

Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Cem Dincerol ise Havza Fen Lisesi öğrencilerine Havza MYO`yu gezdirerek OMÜ`nün bölüm ve programları hakkında doküman dağıtılıp geniş bilgi verdi. 


Bu yıl ilki düzenlenen şenlikte eğlenceli vakit geçirerek memnun kalan katılımcılar, şenliğin her yıl düzenlenmesi talebinde bulundular. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar var Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar varSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatları'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırı