Yarışmacı, Aldığı Ödülle Şaşırttı

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster`in önceki gün yayınlanan bölümüne aslen Kırgızistanlı olan Evgeniia Krivenko isimli yarışmacı damga vurdu.

Yarışmacı, Aldığı Ödülle Şaşırttı

Ekran başındakilerin `İlk sorularda elenir` dediği Kırgız yarışmacı, Kim Milyoner Olmak İster`den 30 bin lira ödül kazanarak herkesi şaşırttı.

Haberler.com`da yer alan habere göre; 2012 yılından beri Türkiye`de yaşayan Kırgız güzel, Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde yüksek lisansını tamamlıyor. Yarışmadaki hedefi 15 bin TL kazanmak olan Evgeniia Krivenko, performansıyla Murat Yıldırım başta olmak üzere herkesi şaşırttı ve 30 bin TL ödülle ayrıldı.

AİLESİNE TÜRKİYE`Yİ GEZDİRECEK

Türkiye`yi çok sevdiğini söyleyen yarışmacı, kazandığı parayla ailesine Türkiye`yi gezdirecek.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSakin, özgür ve mavi: Yakakent Sakin, özgür ve mavi: Yakakent