“Kuşlar Yuvasız Kalmasın”

Arıburnu İlkokulu Anasınıfı öğrencileri kuşlar yuvasız ve aç kalmasın diye Muzaffer Önder Parkı’nda bulunan ağaçlara ahşap kuş yuvaları astı.

“Kuşlar Yuvasız Kalmasın”

ÇOCUKLAR AĞAÇLARA ASTI

Arıburnu İlkokulu Anasınıfı öğrencileri ‘Doğayı sev, hayvanları koru” isimli projeleri kapsamında Muzaffer Önder Parkı’nda bulunan ağaçlara ahşap kuş yuvaları astı.

Arıburnu İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Nesrin Tokaç, “ Kuşlar doğanın ahengidir. Kuşlar doğanın vazgeçilmezidir. Doğadaki hayvanları hem tanımak hem korumak hem de aç kalmalarını önlemek için bu projeyi yaptık. Proje kapsamında daha önceden hayvanlar az kalmasın diye yem dağıttık, üşümedir diye kâğıt rulolardan onlara minik evler yaptık şimdi de ağaçlara hem korunacakları hem de aç kalmayacakları yuvalar astık. Bu ahşap yuvaları öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte yaptık ve süsledik. Büyükşehir belediyesi ise bize yer gösterdi teşekkür ederiz” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıSamsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıYola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıÜnlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, Giresun'da hayranları ile bir araya geldi Ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, Giresun'da hayranları ile bir araya geldi