SOLOTÜRK`ten Ağrı Dağı Semalarında Nefes Kesen Gösteri

Ağrı Dağı eteğinde kurulan Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü`nde düzenlenen gösteriyi, Iğdır Valisi Enver Ünlü, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar izledi.

SOLOTÜRK`ten Ağrı Dağı Semalarında Nefes Kesen Gösteri

Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi ekibi SOLOTÜRK, Iğdır’da gösteri uçuşu yaptı.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, SOLOTÜRK`ün olumsuz hava koşulları ve yoğun programlarına rağmen Iğdır`da gösteri yaptığını belirtti. Ünlü, “SOLOTÜRK Ağrı Dağı semalarında süzülerek gösteri yaptı. Türk pilotu gerçekten bütün dünyaya olduğu gibi bölgede de dosta güven düşmana korku vermeye devam etti. Bugün Iğdırlılar ve üniversite öğrencilerimiz çok coşkulu bir gün yaşadı. SOLOTÜRK gösterisini kara ve havadan gerçekleştiren ekibimize ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Program, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son bulduEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kanlı infaz Samsun'da kanlı infazSamsun'da vakalar artıyor mu? Bakan Fahrettin Koca Samsun'a bağlandı Samsun'da vakalar artıyor mu? Bakan Fahrettin Koca Samsun'a bağlandıSamsunspor'a Hollandalı Golcü Samsunspor'a Hollandalı GolcüSamsun'da korona testi kuyruğu Samsun'da korona testi kuyruğuSamsunspor'da hedef süper lig Samsunspor'da hedef süper ligSamsun'da başından vurulan bir kişi öldü Samsun'da başından vurulan bir kişi öldüTunceli'de motosiklet kazası: 2 yaralı Tunceli'de motosiklet kazası: 2 yaralıZincirleme kazaya karışan kadın sürücü kendini görüntüleyen gazeteciye saldırdı Zincirleme kazaya karışan kadın sürücü kendini görüntüleyen gazeteciye saldırdıKendi düğünü için Muş'a gidiyordu, kazada hayatını kaybetti Kendi düğünü için Muş'a gidiyordu, kazada hayatını kaybettiKorona testi kuyruğu Korona testi kuyruğu