“Aranan Lider Meral Akşener”

Nurhan Ünal  İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu. 

“Aranan Lider Meral Akşener”


Uzun yıllar Samsunspor forması giyen Sinan Ünal’ın, eşi Nurhan Ünal İYİ Parti’den Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu. 


Ünal aday adaylığı açıklamasında;” Sayın Meral Akşener’in oldukça başarılı biçimde yerine getirdiği İçişleri Bakanlığı döneminden bu yana sempati duyduğum bir siyasetçidir. Böylesine başarılı bulduğum ve beğendiğim bir kişi de yıllar sonra İYİ Parti’yi kurduğunda da geldim ve üye oldum. İYİ Parti gelişen Türkiye’nin artık iyi bir vizyona sahip kendine güvenen ve güven duyulan bir lidere ihtiyacı olduğunu bu liderin de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in olduğunu düşündüğüm için buradayım.

Meclis çatısı altında onun önderliğinde hayata geçirmeyi düşündüğü projelerin var olmasında ve gerçekleşmesinde katkım olacağını düşündüğümden buradayım” dedi.  
Mustafa BİLİKEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı