“Daha Güzel Bir Tekkeköy İçin Çalışıyoruz” 

Yer ve zaman ayrımı yapmaksızın her daim halk ile iç içe olan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin farklı noktalarındaki esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretinde vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Togar, ilçe halkıyla istişareler ve paylaşımlar yaparak yerinde çözümler üretiyor.

“Daha Güzel Bir Tekkeköy İçin Çalışıyoruz” 

Esnaf ziyaretinde ilçenin her noktasında hayata geçen önemli hizmetler ve yatırımlar hakkında paylaşımlarda bulunan Başkan Togar, `Tekkeköyümüzü herkesin hayallerindeki ilçe yapmak için ekiplerimiz ve tüm çalışanlarımız ile büyük gayret sarf ettik. Halkımızın taleplerini göz önünde bulundurarak ilçemizi birlikte bugünlere taşımayı başardık. Çağımızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek ilçemizde birçok farklı alanda hizmetler, projeler ürettik” diye konuştu. 

Geleceğin teminatı olan çocuklara daha güzel bir gelecek bırakmak için çalıştıklarını dile getiren Başkan Togar, “Üstlendiğimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getirdik. İlçemizin geleceğine birlikte yön verdiğimiz halkımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde anlımızın akıyla hemşehrilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah`ın izni ile vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Rabb`im bizleri halkımıza karşı mahcup etmesin` şeklinde konuştu. 

24 Haziran seçimlerinin ülke geleceğine dair önemli bir kader seçimi olduğuna dikkat çeken Başkan Togar, ayrıca 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, vatandaşlara süreç hakkında bilgiler verdi. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu