"Erkeksin Sen Erkek" Tepkisine Sessiz Kalmadı

Cinsiyet değiştirip kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa yapılan yoruma ilginç bir cevap verdi.

"Erkeksin Sen Erkek" Tepkisine Sessiz Kalmadı

Sosyal medya hesabından futbolcu sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafın altına `Erkeksin sen erkek` şeklinde yorum yapan takipçisine `Mesaj atıyor, cevap alamayınca böyle yapıyor` yanıtını verdi.

Geçtiğimiz aylarda kendisini aldattığı öne sürülen futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra`yla barışan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından sevgilisiyle fotoğraflarını paylaşarak düşman çatlatıyor.

`ULAN ERKEK O ERKEK`

Evlilik hazırlığı yaptığı öğrenilen Selin Ciğerci, son paylaştığı fotoğraflardan birinin altına yapılan yoruma verdiği cevapla gündeme geldi. Bir takipçisinin `Ulan oğlum hiç utanma kalmamış millette. Ulan erkek o erkek. Hiç mi Allah`tan korkmuyorsunuz? Utanmadan bazıları da `çok yakışmışlar` diyor` şeklindeki yorumu karşısında sinirlendiği gözlenen Ciğerci, verdiği cevapla adeta yorumu yazan kişiyi yerin dibine soktu.

`CEVAP ALAMAYINCA BÖYLE YAPIYORLAR`

Yorumu yazan kişinin kendisine mesaj attığını belirten Ciğerci, `Cevap alamayınca böyle yapıyorlar` ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı