Samsun Teknopark’a Ödül

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca düzenlenen 6. TGB Zirvesi’nde Samsun Teknopark, sergilemiş olduğu performansla göz doldururken söz konusu kategoride üçüncülüğe layık görülerek ciddi bir başarıya imza attı.

Samsun Teknopark’a Ödül

Samsun Teknopark, başkentteki zirvede “En İyi Gelişme Gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) Kategorisi`nde üçüncü olarak büyük başarı gösterdi. 

Ankara’da bir otelin konferans salonunda gerçekleştirilen zirvede, Samsun Teknopark adına ödülü Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak aldı. 

Ödül töreni sonrasında Samsun Teknopark standına gelen Rektör Prof. Dr. Bilgiç, Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak ve Teknopark uzmanlarını tebrik etti. Bu ödülün başlangıç olduğunu belirten Rektör Bilgiç, “Bu güzel ödül için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. 

Tebrikleri kabul eden Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak ise Teknopark uzmanlarını kutlayarak duygularını `Çalışmalarımızın karşılığında bu ödülü almayı hak ettik. Gelecek yıl daha iyi olmak hedefiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu ödül bizi daha çok çalışmak için teşvik etti. Hep birlikte daha başarılı olacağız” sözleriyle ifade etti. 
Zirvede Samsun Teknopark Uzmanları Osman Özkoç, Ergün Alver, Nesligül Mısırlıgül ve Seray Düztaşlar da hazır bulundu. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak