“Biz Büyük Bir Aileyiz”

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, ilçe başkanlığı kurulduğu günden itibaren görev alan, ilçe, kadın ve gençlik kolları başkanlarını parti binasında ağırladı.

“Biz Büyük Bir Aileyiz”

Başkan Ay, “ Biz büyük bir ailenin güçlü neferleriyiz” dedi.

BÜYÜK BULUŞMA

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı kurulduğu günden itibaren teşkilatta görev yapan ilçe, kadın ve gençlik kolları başkanları buluştu. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay’ın daveti üzerine ilçe binasında bir araya gelen başkanlar, hem geçmiş seçimlerdeki deneyimlerini paylaştı hem de 24 Haziran seçimlerini konuştular. Başkan Hakan Ay, davetine icabet ederek teşkilata gelen başkanlara teşekkür etti. Ay, “Biz İlkadım’da büyük bir aileyiz. 24 Haziran seçimleri için hep birlikte araziye ineceğiz. Birlikte çalışacağız. Birlikte çalışıp partimizi İlkadım’da birinci parti yapacağız” dedi.

SEÇMENLE BULUŞTULAR

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Yönetim Kurulu Selahiye Mahallesinde vatandaşla buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve seçimle ilgili beklentilerini anlatan Başkan Hakan Ay, “ 24 Haziran seçimleri çok önemli. Güçlü bir yönetim şeklini oylayacağız. Bugüne kadar sizleri de bizleri de hiç kandırmayan, verdiği tüm sözlerin arkasında duran bir lideri ve onun genel başkanlığını yaptığı sizlerin kurduğu bir partiyi en yüksek oyla yeniden iktidara getirmeyi oylayacağız. Bunun için 24 Haziran tarihine kadar ev eve gezeceğiz ve davamıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıPendik'te feci kaza: 1'i ağır 5 yaralı Pendik'te feci kaza: 1'i ağır 5 yaralıTürkiye konut doğal gaz fiyatinda Avrupa'da en ucuz ikinci ülke Türkiye konut doğal gaz fiyatinda Avrupa'da en ucuz ikinci ülkeEmet yeni sanayisine kavuşuyor Emet yeni sanayisine kavuşuyor