Samsunspor 10 Futbolcuda Israrlı

Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını öncelikle mevcut kadroda bulunan 10 futbolcuyu ellerinde tutmak için çalıştıklarını söyledi.

Samsunspor 10 Futbolcuda Israrlı

ÖNCELİK İÇ TRANSFER   

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, transferde önceliği kendi oyuncularına vereceklerini söyledi. Karayılmaz, “ Önümüzdeki dönem takımda tutmak istediğimiz Furkan, Ercan, Erkam, Ahmet Burak, Çağrı, Oğuz, Samet, Enes İslam, Göksu ve Kemal İşlemek ile görüşmelere başladık. Bu oyuncular ile anlaşma sağladıktan sonra da dış transferde çalışmalar yapacağız” dedi.

TEKNİK ADAM ARAYIŞI SÜRÜYOR

Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, teknik direktör arayışlarına da başladıklarını söyledi. Samsunspor’da asla yönetim boşluğu olmadığını belirten Karayılmaz, “ Öncelikle 2. Ligi bilen ve bu ligde çalıştırdığı takımlarda başarılı olan isimlerle temas kuracağız. Şimdilik teknik heyet listesi hazırlıyoruz. Listemiz netleştikten sonra da bu teknik adamlarla temasa geçeceğiz. Transfere de o zaman start vereceğiz” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıKahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı