Fransa`dan Esad`a Uyarı: "Yine Vururuz"

Suriye`de Beşar Esad`ın kimyasal silah kullanması durumunda Fransa Savunma Bakanı Florence Parly, Esad`a bağlı birlikleri yeniden hedef alacaklarını açıkladı.

Fransa`dan Esad`a Uyarı: "Yine Vururuz"

ABD Başkanı Donald Trump`ın 2015 yılında İran ile imzalanan nükleer anlaşmaya yönelik kararını açıklamasından önce konuşan Parly, İran`ın nükleer anlaşmanın yükümlülüklerine saygı duyduğunu ifade etti.

Parley `Suriye`ye yönelik saldırının amacı Beşar Esad`ın bu tarz bir saldırıyı yinelemesini önlemekti. Eğer bu olursa yeni saldırı olasılığını değerlendiririz` diye konuştu.

ABD, İngiltere ve Fransa Doğu Guta`nın Duma ilçesinde 7 Nisan`da düzenlendiği iddia edilen kimysal saldırı sonrası Suriye`de hükümet kontrolündeki tesislere 100`den fazla füze atmıştı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsun'a yeni adliye yapılacak! Samsun'a yeni adliye yapılacak!Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınSamsun'da büyük değişim başlıyor Samsun'da büyük değişim başlıyorDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da uyuşturucuya geçit yok Samsun'da uyuşturucuya geçit yokSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varDrama Köprüsü Drama Köprüsü