`Erdoğan AK Parti`den Fazla Oy Alacak...`

"İlk işaretler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’den daha yüksek oy olacağını gösteriyor" diyen Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, "AK Parti’de hesaplar ilk tura göre yapılıyor" dedi.

`Erdoğan AK Parti`den Fazla Oy Alacak...`

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, 24 Haziran`da gidilecek erken seçim için AK Parti kulislerinden ilginç bir ayrıntıyı paylaştı. Cumhurbaşkanı adayaları Muharrem İnce, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş ve Temel Karamollaoğlu`nun hedefinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan`ın olacağını belirten Selvi, eldeki verilere göre Erdoğan`ın AK Parti`den daha fazla oy alacağını gösterdiğini ifade etti. 

AK PARTİ`DEN DAHA FAZLA OY... Selvi, `Cumhurbaşkanı’nın zaman zaman polemiğe girmekle birlikte kucaklayıcı, pozitif bir dil kullanması bekleniyor. İlk göstergeler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’den daha yüksek oy olacağını gösteriyor` dedi. 

TABANDA TEREDDÜTLÜLER VAR...  `AK Parti’de hesaplar ilk tura göre yapılıyor` diyen Selvi, ` Tabanda ise partiyle ilgili tereddüdü olanlar dahi, Erdoğan’a oy vereceğini söylüyor. Görünen o ki, Erdoğan, seçimlerde aynı zamanda AK Parti’yi de sırtında taşıyacak` ifadesini kullandı. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyor Manisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyorBakan Soylu'nun kayınpederi vefat etti Bakan Soylu'nun kayınpederi vefat ettiAnkara'da trafik kazası: 1 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 yaralıOrdu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltı Ordu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltıSakarya'da spor otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı Sakarya'da spor otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı