Yılmaz Bölge İdare Mahkemesinde

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Merih Dincer ve daire başkanlıklarını ziyaret etti.

Yılmaz Bölge İdare Mahkemesinde

24 Haziran seçimlerinde genel merkezin teklifi üzerine Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edip AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, yıllardır birlikte çalıştığı kamu kurum ve kuruluş temsilcilerini ziyaretlerini sürdürüyor.

Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Merih Dincer ve Bölge İdare Mahkemesi Daire Başkanlıklarını ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, “Belediye başkanlığımız boyunca güzel hizmetlere birlikte imza atmıştık. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek. Biz Samsun’a hizmet için var olduk. Bu kentin gelişimi içinde elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar Samsun için yaptığımız çalışmaları Allah nasip ederde milletvekili seçilirsek yine Samsun başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yayacağız” dedi.


 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Aydın'da polise silahlı saldırı Aydın'da polise silahlı saldırıDiyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralı Diyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralıFenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk' Fenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk'Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandı Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandıEmniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajı Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajıTEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı TEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı