“Tüm Adaylara Eşit Mesafedeyiz”

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, Atakum örgütü olarak milletvekili aday adaylarının tamamına eşit mesafede olduklarını söyledi. Deveci, “ Partimize hizmet için katkı vermek için yola çıkan herkese başımızın üstünde yer var. Çünkü biz birlikte CHP’yiz” dedi.

“Tüm Adaylara Eşit Mesafedeyiz”

“EŞİTİZ”

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, Atakum örgütü olarak partilerinden milletvekili olmak için aday adayı olan tüm isimlere eşit yakınlıkta ve eşit uzaklıkta olduklarını söyledi. Deveci, “ CHP Atakum örgütü olarak bizim aday belirleme, aday dikte etme ya da aday talep etme gibi bir işin içinde olmamız mümkün değil. Zaten siyasi etik de buna izin vermez. Biz kişiler için değil partimiz için çalışıyoruz. Genel merkezimizin gösterdiği her aday bizim kabulümüz ve başımızın üstünde yeri var” dedi.

ÖRGÜT ÇALIŞIYOR

İlçe Başkanı Cemil Deveci, referandumda Hayır çıkan tek ilçe olarak referandum sonrası birlikteliği hiç bozmadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Deveci, “ Atakum ilçe kongremizden hemen sonra seçimi kaybeden arkadaşlarımızla hiç kopmadan seçim startını verdik. 24 Haziran erken seçimleri bizim işimize geldi. Zaten arazide çalışıyorduk şimdi bu çalışma seçim çalışmasına döndü. Atakum’da birinci parti CHP olacaktır. Çünkü referandum ruhunu sandığa yansıtacağız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı