Samsunspor’da 9 Futbolcu Gidiyor

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz önümüzdeki sezon takımda düşünmedikleri 9 futbolcu ile anlaşmaya çalıştıklarını bu oyuncularla yolların ayrılacağını söyledi.

Samsunspor’da 9 Futbolcu Gidiyor

YABANCILAR TAMAM  

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz önümüzdeki yıl takımda olmayacak olan Chibuke, Sikafis, Samaras, Angan ve Ayite ile görüşüp anlaştıklarını, paralarının bir bölümünü ödeyip kalanı için de uygun yapılandırma önerdiklerini söyledi. Karayılmaz, “ Yabancı oyuncularımızın hepsi iyi niyetli çıktı. Sorun çıkarmadan anlaştık. Hem alacaklarının bir kısmını almadılar hem de kalan paralar için de bizim önerdiğimiz yapılandırmaları kabul ettiler” dedi.

5 YERLİ GİDİYOR

Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, 5 yerli oyuncu ile de ilk etapta yolların ayrılacağını söyledi. Başkan Karayılmaz, “ Gökay, Kenan Karışık, Ahmet Cebe, Muhammed Beşir ve Ufuk Metin de önümüzdeki yıl aramızda olmayacak. Özellikle Muhammed Beşir’in kalması için çok çaba sarfettik. Ancak Trabzonspor bu oyuncuyu önümüzdeki sezon değerlendirmek istediğini söyledi. “ diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte