Çarşambalı Cumhurbaşkanı Adayına Destek Çağrısı

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Cumhurbaşkanı Adayı Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz’e imza desteği için çağrı yaptı.

Çarşambalı Cumhurbaşkanı Adayına Destek Çağrısı

Aslen Samsun Çarşambalı olan Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz Cumhurbaşkanı adayı olmak için 100 bin imza toplamaya çalışıyor. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin’de Samsunluları hemşerilerine imza desteği vermeye çağırdı. 
Tekin ayrıca Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun adaylığı için ihtiyaç duyulan 100 bin imzanın tamamlandığını söyleyerek destek veren herkese teşekkür etti.

 
Mustafa BilikEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Aydın'da polise silahlı saldırı Aydın'da polise silahlı saldırıDiyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralı Diyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralıFenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk' Fenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk'Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandı Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandıEmniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajı Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajıTEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı TEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı