İlk 10’da 2 Doktor

AK Parti milletvekili temayül sonuçları belli oldu. Adem Güney’in açık ara birinci olduğu temayülde ilk 10 sıra içinde iki tane doktor yer aldı. İlk 10’daki tek bayan ise Yasemin Tasalı.

İlk 10’da 2 Doktor

TÜM ADAY ADAYLARI ANKARA’YA GİDECEK

AK Parti’nin hafta sonu yapılan milletvekili aday adaylığı temayülünde sonuçlar belli oldu. Temayül sonuçlarına göre birinci sırayı Adem Güney alırken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa ederek aday adayı olan Yusuf Ziya yılmaz ikinci sırada, önceki dönem gençlik kolları başkanı Caner Göktepe üçüncü sırada, Kamuran Özden dördüncü sırada ve Muharrem Göksel de 5. Sırada yer aldı. İlk 10 sıra içindeki tek kadın aday adayı ise il kadın kollarından istifa ederek aday adayı olan Yasemin Tasalı 6. Sırada. Eski Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu 7. Sırada yer alırken eski İlkadım İlçe başkanı Adnan Varol 8. Sırada, Dr. Fatih Özkan 9. Sırada ve Dr. Mustafa Seven de 10. Sırada yer alıyorlar.

AK Parti Genel Merkezi aday adaylara telefon açarak yarın genel merkezde olmalarını istedi. Birinci komisyonda başkanlığı AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık yapacak. Ankara’da 97 aday adayı davet edildi.

1. Adem Güney

2. Yusuf Ziya yılmaz

3. Caner Göktepe

4. Kamuran Özden

5. Muharrem Göksel

6. Yasemin Tasalı

7. Yılmaz Hocaoğlu

8.  Adnan Varol

9. Dr. Fatih Özkan

10 .Dr. Mustafa Seven

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde arama Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde aramaSamsun'da altın fiyatları Samsun'da altın fiyatlarıSamsun'da DEAŞ operasyonu Samsun'da DEAŞ operasyonuSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştı Samsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSamsun Valiliği'nden STK'lara destek Samsun Valiliği'nden STK'lara destekBafra'da korona hassasiyeti Bafra'da korona hassasiyetiSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanSamsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor Samsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor