Demirtaş`ı Ziyaret Edecek

CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, yarın bütün Cumhurbaşkanı adaylarından görüşmek ve başarılar dilemek için randevu isteyeceğini söyledi.

Demirtaş`ı Ziyaret Edecek

CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, başarı dileklerini iletmek için 24 Haziran`daki rakiplerinden randevu isteyecek. İnce, Selahattin Demirtaş`ı da cezaevinde ziyaret edecek.

Bursa`da Gemlik İskele Meydanı`nda gerçekleştirilen mitingde yaptığı konuşmada, Gemlik caddelerinde gezerken İYİ Parti, Saadet Partisi ve Vatan Partisi`nin yan yana stantlarını gördüğünü belirten İnce, `Miting alanından sesleniyorum, Gemlikli CHP üyelerine sesleniyorum; size talimatım, gidin arkadaşlarınıza imza verin, destek olun. Demokrasi böyle bir şeydir` ifadesini kullandı.

Seçim çalışmalarına dün memleketi Yalova`dan başladığını hatırlatan İnce, şöyle devam etti:

`Yarın bütün adaylardan görüşmek ve başarılar dilemek için randevu isteyeceğim. Kim randevu verirse gidip konuşacağım. Sayın Erdoğan randevu verirse gideceğim. Saraya çağırırsa saraya da gideceğim, milletin işinde küslük olmaz. Çağırmazsa da kendisi bilir. Hepsine gideceğim. Selahattin Demirtaş`ı da ziyaret edeceğim Edirne`de. Ben rakibimin bir kolunu bağlayıp güreş yapmam, böyle olmaz. Güreş mertçe, yiğitçe olacak. Birini hapse at, öbürüne iftira at. Sayın Akşener`e imza veriyorlar, `İmza verenler FETÖ`cüdür` diyor. Böyle bir şey olur mu? Ben kefilim, Meral Akşener FETÖ`cü değildir, yok böyle bir şey. Yarış adil olacak.`

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli`nin `Bu Muharrem İnce, CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı, MHP`ye husumet besliyor.`` sözlerini hatırlatan İnce, `Benim MHP`ye ya da ülkücülere bir husumetim yoktur. Onlar bu memleketin evladıdır` dedi.

İnce, Gemlik`te kendisine ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. İnce, milleti barıştıracağını içeride birliği, dirliği sağlayacağını, milleti kaynaştıracağını kaydetti.

Muharrem İnce, Gemlik mitingi öncesinde Orhangazi ilçesinden konvoyla geçerek vatandaşları selamladı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi