Erkeğe Ummadığı Şeyleri Yaşatırım

Moda ve sanat camiasının tanınan isimlerinden eski manken Tuğba Özay, Posta gazetesine verdiği röpordajda "Erkeğe ummadığı şeyleri yaşatırım" diyerek cesur açıklamalarda bulundu.

 Erkeğe Ummadığı Şeyleri Yaşatırım

İlerleyen yaşına rağmen formunu korumayı başaran isimlerin başında gelen Tuğba Özay, verdiği bir röportajda kadınlığını öve öve bitiremedi.

`ERKEĞE UMMADIĞI ŞEYLERİ YAŞATIRIM`

`Bir erkeğin seksi imajınıza aldanıp hayal kırıklığına uğrama ihtimali var mı?` sorusunun yöneltildiği Özay, `Valla bir erkek benimle asla hayal kırıklığı yaşamaz. Aksine her konuda ummadığı şeyler yaşar` dedi.

`BANA GELİNCE BİR DURUR YANİ`

Açıklamasının devamında iddialı söylemlerine devam eden Özay, `İsterse 40 yaşına gelmiş, birçok kadınla birlikte olmuş olsun. Bana gelince bir durur yani` şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak