Samsun’un Gururları Finalde

Medical Park Samsun Engelligücü tekerlekli sandalye basketbol takımı 1.lig’e yükselme maçı için Van’a gitti. 

Samsun’un Gururları Finalde


Farklı spor dallarında faaliyet göstererek başarılara imza atan Medical Park Samsun Engelligücü Spor Kulübü yeni bir başarı için Van deplasmanına gitti. Van’da galip gelirlerse 1. lige yükselerek Samsun’a bir gurur daha yaşatacaklar.


Medical Park Samsun Engelligücü Spor Kulübü Başkanı İlhan Elmalı “Tüm sporcularımız çok büyük emek sarf etti. Bugün inşallah yeni bir zafere imza atmak için Van’a geldik. Sezon boyunca çok çalıştık ve bugün alacağımız galibiyetle bunu taçlandırmak istiyoruz. Sporcularımız hazır, taraftarlarımız hazır, Samsun hazır hedef 1.lig.”dedi.


Mücahit AKDUMANEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıTalasgücü Belediyespor'dan kaleye takviye Talasgücü Belediyespor'dan kaleye takviyeSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralıBORTAM Seri üretime başlad BORTAM Seri üretime başladKayserispor'da Bayram Bektaş dönemi Kayserispor'da Bayram Bektaş dönemiŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandı7 ayda 11.3 milyon dolarlık ihracat 7 ayda 11.3 milyon dolarlık ihracatSedat Kılınç, faiz oranlarının 0.87'ye çıkarılmasını değerlendirdi Sedat Kılınç, faiz oranlarının 0.87'ye çıkarılmasını değerlendirdiSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor