Dr. Karagöz Aday Adaylığını Açıkladı

Dr. Yılmaz Karagöz CHP’den Aday Adayı oldu.

Dr. Karagöz Aday Adaylığını Açıkladı

KADEF Genel Başkanı Dr.Yılmaz Karagöz CHP’den Samsun Miletvekili Aday Adayı oldu. Genel Cerrah olarak yıllarca Samsun’a hizmet veren ve özel bir hastanede Başhekim olarak görevine devam eden Yılmaz Karagöz CHP Samsun Milletvekili Aday Adayları arasında en güçlü isimlerden birisi olarak yerini aldı.

Ankara’da resmi adaylık başvurusunu gerçekleştiren Yılmaz Karagöz “Samsun bizim sevdamız. Her zaman gece gündüz demeden hizmet verdik, Samsun için en iyisini yapmak için elimizden geleni her zaman yaptık ve yapacağız. Meslekte ve sivil toplum kuruluşlarında dost ve bilgi birikim elde ettim. Bu bilgi birikimimi siyasette hizmete dönüştürmeyi hedefliyorum”dedi.

Mücahit AKDUMANEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. Yabancı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı