Durmuşoğlu, Destek Turunu Tamamladı

17 ilçede destek turunu tamamlayan, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, “Kalpleri bir olanlar için mesafelerin anlamı yok. Gönüllerimiz bir yolumuz bir.” dedi.

Durmuşoğlu, Destek Turunu Tamamladı

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili A. Adayı olan İnşaat Mühendisi Hakan Durmuşoğlu, 17 ilçede teşkilatlarla tanışma, bütünleşme ve hizmet için destek çalışmalarını tamamladı.

Milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından teşkilatları ziyaret eden Hakan Durmuşoğlu, 17 ilçede teşkilatla buluştu.

İlçe başkanları ve teşkilat üyeleriyle tanışıp, hakkında bilgi veren Durmuşoğlu, aday adaylığı sürecinde tüm partililerin desteğini istedi.

Samsun’da doğmuş, büyümüş, iş yapan bir partili olarak her zaman AK Parti ve davaya hizmet ettiğini, etmeye de devam edeceğini belirten Hakan Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinden, vatan millet davasından hiçbir zaman ayrılmayacaklarını söyledi.

 “Kalpleri bir olanlar için mesafelerin anlamı yok. Gönüllerimiz bir yolumuz bir.” diyen Durmuşoğlu, “Gönlümüzü, sevdamızı ortaya koyarak bu yola çıktık. Bu süreçte aday olalım, olmayalım hiç fark etmez, bizler partimizin birer neferi olarak hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Kendimizi, neden aday adayı olduğumuzu hedeflerimizi anlattık. Teşkilatlarımızın gösterdiği ilgi ve sıcak karşılamadan dolayı çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran Türkiye için bir dönüm noktası. Güven ve istikrar ortamının devam etmesi, Türkiye’nin güçlü adımlarla ilerlemesi için AK davaya desteğimizi devam ettirmeliyiz.” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı