Birsen Öztürk İYİ Parti`den Aday Adayı

Samsun’da sağlık sektörünün önemli bir ismi olan Birsen Öztürk, İYİ Parti`den Samsun Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Birsen Öztürk İYİ Parti`den Aday Adayı

Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Birsen Öztürk, milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Aday adaylığını İyi Parti Samsun İl Başkanlığı`nda açıklayan Öztürk; “ Her gün ülkede yükselen bir tansiyon var. Bu durum herkes kadar beni rahatsız etti. Ben çocuklarım ve ülkem için huzurlu günlerin özlemini duyan bir insan olarak Meral Hanım’ın yüreklendirdiği bir bayan olarak aday adayıyım” dedi.

Öztürk şunları söyledi;”  Her günümüz stresli ve can sıkıcı haberler ile geçiyor. Tecavüzler, tacizler öldürülen kadınlar. Her gün bir acı haber alıyoruz. Bir toplumun en hassas noktasının kadınlar olduğunu düşünüyorum. Genel Başkanımız Meral Hanım’ın İYİ Parti’yi bir kadın hareketi olarak tanımlaması medeniyet yolunun taşlarını cesurların döşediğini söylemesi beni cesaretlendirdi. Geleceğe yeniden hepimizin evlatları adına tutunabileceğimiz hissi doğurdu ve bana umut verdi. Evlatlarımızın geleceği için buradayım” şeklinde konuştu.

Ömer Süslü de yaptığı açıklamada “ Herkesin korkutulmaya ve sindirilmeye çalıştığı bir dönemde Birsen Öztürk, geldi ve İYİ Parti’de görev almak yer almak istediğini söyledi. Bu benim için çok önemliydi. Çünkü Birsen Öztürk gibi insanların İYİ Parti içerisinde olmasıyla başarabileceğimize olan inancımız kat ve kat arttı” ifadelerini kullandı.

Mustafa BilikEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareket