Samsun Paşa Gibi Döner Yiyecek

Paşa Döner 190. Şubesini Samsun’da açtı. Çiftlik Caddesi’nde açılan şubede dönerin tadına bakma fırsatı yakalayan vatandaşlar bu lezzete hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Samsun Paşa Gibi Döner Yiyecek

Türkiye’de kendini kanıtlamış bir döner markası olan Paşa Döner Samsun şubesi genç girişimci Emre Yavuz tarafından açıldı.  Samsun Şubesi Türkiye geneline yayılan Paşa Döner’in 190. Şubesi oldu. 


 Döner etinin diğer tavuk dönerlerden farklı olarak but bölgesinden yapılması ve özel sosu nedeniyle kısa sürede ulusal bir marka haline gelen Paşa Döner’i Samsun’a taşımaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Emre Yavuz;” Biz yıllarca İstanbul’da bu markanın şubesi olarak hizmet verdik. Kaliteli ve güvendiğimiz bir markayı kendi memleketimiz Samsun’a taşımaktan memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Zaten döner eti tavuğun but kısmından yapıldığı için gayet lezzetli ve vatandaşların da bu lezzeti sevdiğini iyi biliyoruz. İnşallah Samsun halkı da bu lezzeti beğenecektir” dedi. 


But bölgesinden elde edilen dönerin kendi yağı olduğundan dönere herhangi bir yağ katkısı margarin vs eklemeye gerek olmadığını bu nedenle sağlıklı bir lezzet elde edildiğini anlatan Yavuz;” Genelde maliyeti arttırıcı olduğu için tavuğun bu bölgesi kullanılmaz dönerde ama bizim için lezzet ve kalite her şeyden önce gelir.  Bir de Paşa Döner’in kendine özel sosu var ki eminin herkesin damağında farklı bir lezzet olarak kalacak” şeklinde konuştu. 


Mustafa BilikEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte