Erdoğan`dan İnce`nin Adaylığına İlk Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri mitinginde CHP`nin adayı Muharrem İnce ile ilgili ilk kez konuştu: Biz eserlerimizle konuşuyoruz, o neyle konuşacak?"

Erdoğan`dan İnce`nin Adaylığına İlk Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti`nin Kayseri mitinginde konuştu. Burada, CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile iligili ilk kez konuşan Erdoğan `Biz eserlerimizle konuşuyoruz, o neyle konuşacak?` dedi.

`MÜNAFIKLAR ÇETESİNİ YERE GÖMECEĞİZ`

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? `Oyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Parti`ye vermeyeceğim.` Böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu da bozmaya var mıyız? Bu oyun, bu tezgah... Kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziran`da hep birlikte yere gömeceğiz.

`İNCE SİYASETTE KARAR KILDILAR`

Kayserili ticareti iyi bilir. Kaliteden de çok iyi anlar. Kayseri aynı zamanda siyasetçinin kalitelisini de çok iyi bilir. Türkiye 24 Haziran`da bir seçime giriyor. Seçim tarihinin açıklandığı günden bu yana yaşananları gözünüzün önüne getirin. Cumhurbaşkanı adaylığı, milletvekili transferi, ittifak arayışları konusundaki hesaplarına, taktiklerine bir bakın. Oyun, oyun içinde oyun. Göreceğiniz tek şey tutarsızlık olacaktır. İlkesizlik olacaktır. Millete saygısızlık olacaktır. Haftalardır milleti oyaladılar. Yok çatı dediler, pencere dediler. Sonuçta `İnce` siyasette karar kıldılar. Ülkemizin önünde öyle bir mesele olduğunu düşünmediler. Seçim bu haziranda değil önümüzdeki yıl kasımda da olsa başaramayacaklardı. Sadece bu iki haftada yaşananlar bile kimlerin siyaseti ülkenin geleceği için yaptığını, kimlerin siyaseti sadece kendi çıkarları için düşündüğünü açıkça ortaya koymuşturEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiTFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil Etti TFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil EttiSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar var