Vezirköprü'de Bahar Konseri

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Vezirköprü Müzik ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu Vezirköprülü müzikseverlere Bahar Konseri ile müzik ziyafeti verdi.

Vezirköprü'de Bahar Konseri

Konser, sunucu Süreyya Yücel’in koronun kuruluşu ve çalışmaları ile ilgili bilgi vermesi ile başladı. İlk bölümde koro ve solo şarkılarla salonu dolduran müzikseverler coştu. Belediye Kültür Merkezinde verilen Bahar Konseri programının sunuculuğunu Süreyya Yücel yaparken, öğretmen olan şef Serhat Yılmaz koroyu yönetmesindeki ilginç görüntüleri ile büyük beğeni topladı.

Kültür Merkezini hıncahınç dolduran sanatseverler Şef Serhat Yılmaz’ın koroyu yönetmesindeki hareketlerini ilgi ile izleyerek ayakta alkışladı. Desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamı Yunus Emre Altıner ve Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’e çiçek takdim edildi. Ayrıca anne ve babası tarafından Şef Serhat Ylmaz’a da çiçek verildi. 

Konserin ikinci bölümü daha hareketli parçalarla devam etti. Vezirköprülü sanatseverler 33 kişiden oluşan koronun sevilen eserleri sunduğunu ve eğlendiklerini belirterek, koronun kurulmasında, başarılı bir şekilde eğitilmesinde emeği geçenlere, koroda yer alanlara teşekkür ettiler. 

Bahar Konseri ilçe protokolü ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 
 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'