Abdullah Gül`den, Hulusi Akar Açıklaması!

Son dakika! Hulusi Akar ve İbrahim Kalın`ın kendisini ziyaret ettiği iddialarını doğrulayan Gül, "Bir nezaket ziyaretiydi, tehdit ve saygısızlık yoktu." dedi.

Abdullah Gül`den, Hulusi Akar Açıklaması!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın`ın kendisini ziyaret ettiği iddialarını doğruladı. Gül, `Bir nezaket ziyaretiydi, tehdit ve saygısızlık yoktu.` açıklamasında bulundu.

`GİZLİ KAPAKLI BİR TARAFI SÖZ KONUSU DEĞİL`

Abdullah Gül Cuma namazını Maslak`taki İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü bahçesinde yer alan Fatih Ormanı Camii`nde kıldı. Gül camiden çıkarken Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar`ın ziyaretiyle ilgili soruyu yanıtladı.

Abdullah Gül, `Gördüğüm kadarıyla bugün Ankara`da bir açıklama yapılmış zaten. Söylenenlerin hepsi doğru. Açıklamadakiler doğru. Böyle bir ziyaret oldu. Ama herkesin gözü önünde gündüz vakti olan bir ziyaret. Gizli kapaklı bir tarafı söz konusu değil.` dedi.

`TEHDİT, EMPOZE, SAYGISIZLIK OLMADI`

Gül ayrıca, söylendiği gibi herhangi bir şekilde tehdit, empoze veya herhangi saygısızlık bunlar asla söz konusu değil. Bunun bilinmesini isterim. Ofisimde olan bir şey. Ofisimle zaten yan yana 3. Kolordu`yla. Dolayısıyla o açıklamalar doğru` diye konuştu.

AKAR, 24 NİSAN`DA ZİYARET ETTİ

Edinilen bilgiye göre Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 24 Nisan 2018`de İstanbul`da 3. Kolordu Karargahı`nı ziyaret etmesinin ardından Abdullah Gül`ü de ziyaret etti.

ZİYARETTE KALIN DA HAZIR BULUNDU

Görüşmenin Gül`ün 3. Kolordu Karargahı`nın bitişiğinde bulunan ofisinde gerçekleştiği belirtiliyor.

Ziyarette o sırada İstanbul`da bulunan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın`ın da hazır bulunduğu bilgisi edinildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 18 yaşındaki genç denizde boğuldu Samsun'da 18 yaşındaki genç denizde boğuldu'ERKEK CİNSELLİK İSTEMEZSE' 'ERKEK CİNSELLİK İSTEMEZSE'Erhan Kartal Samsunspor'a Dönmek İstiyor Erhan Kartal Samsunspor'a Dönmek İstiyorŞehit Astsubay Ethem Demirci'nin cenazesi Samsun'a getirildi Şehit Astsubay Ethem Demirci'nin cenazesi Samsun'a getirildiValilikten Samsunlu şehidin ailesine başsağlığı Valilikten Samsunlu şehidin ailesine başsağlığıSamsun OMÜ'de 71 kişilik işe bin 624 kişi başvurdu Samsun OMÜ'de 71 kişilik işe bin 624 kişi başvurduSamsun'da polise yakalanmamak için ölümle yüzleşti Samsun'da polise yakalanmamak için ölümle yüzleştiBakan Kurum Samsun'daki yeni Millet Bahçesi'nin yerini tespit etti Bakan Kurum Samsun'daki yeni Millet Bahçesi'nin yerini tespit ettiDüğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralıTEDY, Sel, Hürrem, Roman, Naadam, Avarga, Zaan TEDY, Sel, Hürrem, Roman, Naadam, Avarga, Zaan