İYİ Parti İçin İmzaya Koştular

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı Adayı göstermek isteyen partililer imza vermek için seçim kuruluna koştular.  İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü 100 bin imzanın bugün akşama kadar tamamlanacağını söyledi. 

İYİ Parti İçin İmzaya Koştular


100 bin imza ile Cumhurbaşkanı adayı olmak isteyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için seçim kuruluna giden vatandaşlar imza vermeye başladılar.

Seçim kurulu önünde basın açıklaması yapan Samsun İl Başkanı Ömer Süslü;” Bugün 100 bini aşmasını beklediğimiz imzalar ayın 9’una kadar 1 milyonu aşacaktır. Samsun olarak hedefimiz 15 bin imza” dedi. 


Süslü şunları söyledi; “ Biz Yüksek Seçim Kurulu’ndan şunu istiyoruz; Bize 24 Haziran’a kadar müsaade edin 30 milyon imzayı toplayalım seçime gerek kalmasın.

Yüzde 50 + 1’i imzayla sağlayabiliriz. Bu milleti korkutabilecek hiçbir güç yoktur. Bunun kanıtını burada tekrar görüyoruz. Bu manzaraya baksınlar; Alparslan Türkeş’i, Karaoğlan Ecevit’i, Necmettin Erbakan’ı, Süleyman Demirel’i göreceklerdir. Bu manzaraya bakanlar bu milletin özünü göreceklerdir” 


İmza için İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer, Aday Adayı Akın Üner ve çok sayıda vatandaş seçim kuruluna geldi.

Mustafa BİLİKEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı