Erdem Okan Aday Adaylığı Açıkladı

İşadamı Erdem Okan Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adaylığını açıkladı. Okan’ın parti binasında yaptığı aday adaylığı açıklamasına MHP İl Başkanı Taner tekin de katıldı.

Erdem Okan Aday Adaylığı Açıkladı

DESTEK İSTEDİ

İşadamı Erdem Okan Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adaylığını açıkladı. Erdem Okan parti binasında yaptığı açıklamada, “ Ülkemiz son yıllarda önemli badireler yaşamış Allah’ın izniyle bu badireleri milletimizin birliği ve beraberliği ile savuşturmuştur. Ancak ülkemize yönelik iç ve dış saldırılar bitmemiş iç ve dış tehditler giderek yoğunlaşmaya devam etmiştir. Özellikle milli bekamıza yönelik saldırılar had safhaya ulaşmış ve ciddi önlemler alınması gerekli hale gelmiştir. 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü içinde bulunduğumuz tehlikeyi daha açık bir şekilde gözler önüne sermiş terör örgütlerini ise peş peşe gerçekleştirdiği hain saldırılar ve suikastlarla birlikte ülkemizin nasıl bir kuşatma içinde olduğu daha net bir şekilde görülmüştür. Tüm bu yaşananların ardından daha güçlü bir Türkiye oluşturmak için 24 Haziran 2018 tarihinde bir erken seçim kararı alınmıştır. Ben de ülkemizin bu içinde bulunduğum durumdan kurtulmasında bir nebze olsun katkı vermek için 27. Dönem milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum. Bugüne kadar partimin birçok kademelerinde görev yaptım. Liderimizin ve partimizin bizlere verdiği tüm görevleri sadece davamız ve ülkemiz diyerek çalıştım. Ülkücü hareketin başarısı için tüm gücümüzle çalışacağız. “ diye konuştu.

“İTTİFAKI DESTEKLEYECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Tekin ise, hem Cumhur İttifakına hem de milletvekili listesine destek istedi. Tekin, “ Erken seçim çağrısı karşılık bulmuş ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katkı ve desteği ile 24 Haziran’da erken seçim kararı alınmıştır. Yenikapı ruhu, milli Birlik ve beraberlik ruhudur. Milliyetçi Hareket Partisi bu ruhu yaşatmakta kararlıdır. Ülkemizin geçmişte yaşadığı bir takım yönetim sıkıntılarını ortadan kaldırmak üzere 16 Nisan’da bir yönetim ve hükümet değişikliğine gidilmiş ve halkımız buna destek vermiştir. İlk seçimlerden sonra bu sisteme geçiş yapılacaktır. Yeni yönetim şeklinin altında Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin imzası var. Bu yeni sistemin sağlıklı bir zeminde hayata geçebilmesi adına ve devletimizin beka düzeyinde yaşadığı sorunları ortadan kaldırıp, ülkemizin güvenliğini huzurunu sağlayabilmek ve Türkiye’yi çağdaş ülkeler arasına taşıyabilmek adına bu sistemin sağlıklı bir şekilde hayata geçirebilmesi adına Cumhur ittifakını destekleyeceğiz. Milletvekili seçimlerinde de yüksek bir oyla çok sayıda milletvekili çıkartacağız” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiDrama Köprüsü Drama Köprüsü