"Haramilerin Saltanatını Yıkacağız”

EMO Samsun Şube Başkanı Mehmet Özdağ, “Haziran umut demektir. 24 Haziran’da haramilerin saltanatını yıkacağız” diyerek CHP`den Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu.

"Haramilerin Saltanatını Yıkacağız”

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şube Başkanı Mehmet Özdağ, CHP`den Samsun Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. 
“Ülkemiz her zamankinden daha büyük ve çözülmesi zor sorunlara karşı karşıyadır. Bu sorunları çözmek için zamanı iyi kullanacak hızlıca çare üretecek cesur, bilgili, kapasiteli ve geniş perspektifli siyaset insanlarının ve kadroların göreve gelmesine ihtiyaç var” diyen Özdağ; “ Huzurlu ve güvenli bir toplum kuracaksak çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakacaksak bugün hemen çalışmaya koyulmalı sorumluluk almaktan kaçınmamalıyız. Ben de bu güne kadar bunu yaptım, şimdi de bunu yapıyorum” sözleri ile adaylığını açıkladı. 


Özdağ’ın CHP İl Binası’nda düzenlediği adaylık açıklamasına eşi ile birlikte çok sayıda partili de destek oldu.  Elektrik Mühendisi olan Özdağ EMO Samsun Şube Başkanlığı`nın yanı sıra Samsun Çevre Platformu Dönem Sözcüsü ve Nükleer Karşıtı Platform Aktivisti olarak da çalışmalarını sürdürüyor. 

Mustafa BilikEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandıSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralı(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyorErkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm Erkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm