MMO`dan Giyim Mağazası İle Protokol

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, bir giyim mağazası ile protokol imzaladı.

MMO`dan Giyim Mağazası İle Protokol

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın ve mağazanın halkla ilişkiler sorumlusu Canberk Atlı’nın oda binasında imzaladıkları protokol gereği, MMO Samsun Şube üyeleri ve birinci derece yakınları, yapacakları alışverişlerde ekstra indirimli olarak yararlanabilecekler. 

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Nail Yolaydın, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik çalışmalar yürüttüklerini, imzalanan protokoller ile üyelere daha verimli hizmet vermek istediklerini söyledi. 
 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKMotosikletle seyir halindeyken öldü! Motosikletle seyir halindeyken öldü!Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun'da kaza can aldı Samsun'da kaza can aldıSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!