“Samsun Sağlık Üssü Olacak”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Opr. Dr. Mustafa Seven, Samsun’da özellikle AK Parti döneminde Samsun’un sağlık alanında büyük gelişim sağladığını söyledi. Seven, “ Samsun Türkiye’nin sağlık üssü olabilir” dedi.

“Samsun Sağlık Üssü Olacak”

TEŞKİLATLARI GEZDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Opr. Dr. Mustafa Seven, partisinin Yakakent, Alaçam ve Bafra ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Samsun’un sağlık alanında büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Seven, “ Samsun’da gerek kamu hastaneleri bakımından gerekse de özel hastanelerde üst düzey sağlık hizmetleri veriliyor. İlimize çok sayıda ülkelerden şifa bulmak için gelen hastalar var. İyi bir organizasyonla sağlık turizminde Türkiye’nin merkezlerinden biri olabiliriz” dedi.

“PASTA BÜYÜK”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Opr. Dr. Mustafa Seven,  Samsun’un cerrahi alet sektöründe dünyanın üçüncü merkezi olmasına rağmen büyük pastadan hak ettiği payı alamadığını söyledi. Seven, “ Samsun’daki cerrahi alet üreten fabrikalarımızda 15 binin üzerinde çeşit cerrahi alet üretiliyor. Buna rağmen 6 milyar dolarlık pastadan ancak 30 milyon dolar civarında pay alıyor. Bafra’da yapımına başlanılan Medikal OSB tamamlandıktan sonra Samsun bu sektörde büyük pay alacaktır” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatlarıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıKahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Üniversite tercihleri yapacak adaylar dikkat: Tıp Fakültesi garanti meslek değil Üniversite tercihleri yapacak adaylar dikkat: Tıp Fakültesi garanti meslek değil