Durmuşoğlu`ndan Bafra İlçe Teşkilatına Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, AK Parti Bafra teşkilatını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Durmuşoğlu`ndan Bafra İlçe Teşkilatına Ziyaret

24 Haziran Seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili A. Adayı olan İnşaat Mühendisi Hakan Durmuşoğlu, teşkilatlarla tanışma, bütünleşme ve hizmet için destek çalışmalarına Bafra ilçesinde devam etti.

İlçe başkanlığında AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve teşkilat üyelerini ziyaret eden milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, teşkilat üyeleriyle tanıştı, milletvekili aday adaylığı sürecinde kentin en büyük ilçelerinden olan Bafra’dan gönül birlikteliği mesajı verdi.

AK Parti’de her kademede görev almanın büyük bir onur olduğunu vurgulayan Hakan Durmuşoğlu, tüm ilçelerde AK Parti’nin güçlü bir teşkilatlanma ve çalışmayla öne çıktığını söyledi.

Kentin en büyük ilçelerinden olan Bafra’nın başarı çıtasını her zaman yüksek tuttuğunu vurgulayan Durmuşoğlu, “Biz el ele veriyor, bu hizmet yarışında bir bütün oluyoruz. Çıktığımız yolda tek amacımız var, AK Parti’nin misyonu ve hedefleri doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği büyük Türkiye hedeflerinde ve siyaset ilkelerinde ilerlemek. Dürüst ahlaklı, temiz siyaset ve en iyi hizmet için bu dava yolunda bizde varız dedik. Aday adaylığı sürecinde tüm teşkilatlarımızın desteği bizim için çok önemli. Hepsiyle tanışıyor, neden bu yola girdiğimizi anlatıyoruz. Bir aile olmanın sıcaklığıyla çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ise Hakan Durmuşoğlu’na aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.