“Seçime Kadar Oturmak Yok”

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Başkanı Hakan Ay, 25 Haziran sabahına kadar teşkilatların gece gündüz çalışacağını söyledi. Ay, “ Bizim büyük hedefimiz var. Teşkilat olarak 5 bin 555 program yapacağız. “ dedi.

“Seçime Kadar Oturmak Yok”

“BAŞIMIZ DİK”

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, 24 Haziran’da büyük bir başarının altına imza atacaklarını söyledi. Başkan Hakan Ay, “ AK Parti karşıtları millete ne anlatacak merak ediyorum. Afrin’de ne işiniz var dediler sonra Mehmetçiğin teröre karşı büyük zaferini gördüklerinde koşarak Hatay sınırına gittiler. Muhalefet AK Parti iktidarları boyunca sadece eleştirdi, AK Parti ise en başarısız olduğu alanda bile AK Parti öncesinde yapılanların en az 2 katı hizmet yaptı. Bunun içindir ki başımız dik alnımız açık milletimizin ayağına gidip birlikte çay içip sohbet ediyoruz” dedi.

“AYNI ZİNCİRİN HALKALARIYIZ”

İlçe Başkanı Hakan Ay, AK Parti teşkilatlarında görevlerin hiçbir anlamı olmadığını her AK Partili için en onurlu görevin parti üyesi olmak olduğunu söyledi. Hakan Ay, “ Bugün Somali’de, Arakan’da, Filistin’de, Afrin’de ve daha birçok mazlum coğrafyada inanın seçimin sonuçlarını bizden çok merak ediyorlar. Çünkü bu ülkeyi dünyanın neresinde olursa olsun tüm mazlumlara kucak açan ve onlara destek olan bir parti ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan yönetiyor. Biz de İlkadım teşkilatı olarak bu büyük okyanusta bir damla su olabilmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde arama Samsun'da 17 yaşındaki çocuk için helikopter ile denizde aramaSamsun'da altın fiyatları Samsun'da altın fiyatlarıSamsun'da DEAŞ operasyonu Samsun'da DEAŞ operasyonuSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştı Samsun'da kurban etinden 'şarbon' bulaştıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSamsun Valiliği'nden STK'lara destek Samsun Valiliği'nden STK'lara destekBafra'da korona hassasiyeti Bafra'da korona hassasiyetiSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanSamsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor Samsunspor, kamp çalışmalarını sürdürüyor