Samsun’da 1 Mayıs Kutlandı

Yurt genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Samsun’da da halay ve horonlarla kutlandı.

Samsun’da 1 Mayıs Kutlandı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da KESK, DİSK, TMMOB ve Türk-İş’e bağlı sendika üyeleri ile siyasi parti üyeleri, İlkadım ilçesi İstasyon Mahallesi’nde bulunan Ray Apartmanı önünde toplandı.

1 Mayıs yürüyüşüne katılanlar çeşitli sloganlar atarak yürüdü. Yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu. 

Kalabalık grubun meydanı doldurmasının ardından sivil toplum örgütleri tarafından kutlama konuşmaları yapıldı.

Konuşmaların ardından ise meydanı dolduran kalabalık horon tepip halay çekerek, 1 Mayıs’ı coşku ile kutladı. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette