Dövmeleriyle Rekor Kıran Lidia, Rekorunu Kaybedecek

Avrupa`nın en çok dövmesine sahip ismi Lidia Reyes, yüzündeki tüm dövmelerini sildirme kararı aldı.

Dövmeleriyle Rekor Kıran Lidia, Rekorunu Kaybedecek

Katalan asıllı dövme meraklısı kadın daha önce basının gündemine gelmişti. Görünen o ki genç kadın dövmelerinden sıkıldı.

Reyes `Bu şekilde görünmekten yoruldum` diyerek yüzündeki dövmeleri sildirme kararı aldı.

Lazer tekniğiyle silme geliştirildiğinden beri artık bütün dövmeler geçici hale geldi. Böylece yaptırdığı dövmeden pişman olanlar için bir dönüş imkanı oldu.

Ancak dövme sildirmek çok uzun süren, pahalı ve acı veren zahmetli bir iş.

Avrupa`nın en çok dövmesine sahip ismi olan Lidia Reyes de bütün bu süreci göze alarak yüzündeki dövmelerden kurtulma kararı aldı.

Çirkin göründüğünü düşünmediğini söyleyen Reyes vücudundaki diğer dövmelerin kalacağını sadece aynaya baktığında yüzünde aynı dövmeleri görmekten sıkıldığını kaydetti.

SİLDİRİP YENİDEN YAPTIRACAK

Dövmesiz yüzünü özlediğini söyleyen genç kadın eğer yüzündeki dövmeleri sildirirse Guiness rekorunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya.


Bu nedenle bazı önlemler alan Reyes yüzündeki dövmelerin yüzde 95`lik kısmını sildirecek. Daha sonra yüzüne yeni bir dövme yaptıracak. 

Reyes`in yüzündeki dövmelerin tamamını sildirememesinin nedeni ise yüzde 5`lik kısmının gözündeki dövmeler olması. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette