Yaralı bulunan doğana tedavi

Ayhan AYDEMİR/BAFRA (Samsun), () - SAMSUN`un Bafra İlçesi`nde yaralı halde bulunan doğan, Bafra Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine tedavisinin yapılması için teslim edildi. Samsun`un Bafra İlçesi Çetinkaya Mahallesi`nde çiftçilikle...

Yaralı bulunan doğana tedavi

Ayhan AYDEMİR/BAFRA (Samsun), () - SAMSUN`un Bafra İlçesi`nde yaralı halde bulunan doğan, Bafra Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine tedavisinin yapılması için teslim edildi.
Samsun`un Bafra İlçesi Çetinkaya Mahallesi`nde çiftçilikle geçimini sağlayan Hamit Akkurt, kanadından yaralanmış bir doğan buldu. Uçamayan doğanı alan Akkurt, Bafra Orman İşletme Müdürlüğü`nü arayarak gelen ekiplere teslim etti. Tedavi altına alınan doğanın tedavisinin tamamlanmasının ardından yeniden doğaya salınacağı belirtildi. 
Hamit Akkurt, "Doğan yaralıydı ve uçamıyordu. Kanadında saçma vardı. Daha sonra da Bafra Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine teslim ettim" dedi.

FOTOĞRAFLIEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor Samsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor