Kılıçdaroğlu - Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi

Kılıçdaroğlu - Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi

Cumhurbaşkanlığı sistemini öngören Anayasa değişikliği teklifinin ikinci tur görüşmelerinin başlayacağı gün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Bahçeli, Meclis`teki makam odasında kabul ettiği Kılıçdaroğlu`nu kapıda karşıladı. Kritik görüşme 45 dakika sürdü.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu buluşma sonrası, `Bugünlerde benim şahsen görüşmeye ihtiyacım vardı. Lütfedip kabul ettiler. Anayasa değişikliği ile ilgili kaygılarımı paylaştım.` dedi. MHP Lideri Bahçeli ise açıklamada bulunmadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli anayasa değişikliği teklifi 2. tur görüşmesi öncesinde TBMM`de bir görüşme gerçekleştirdiller.

`KAYGILARIMI PAYLAŞTIM`

Kılıçdaroğlu görüşme sonrası yaptığı açıklamada; `MHP Türk demokrasi tarihinin çok önemli bir partisidir. Bugünlerde benim görüşmeye ihtiyacım vardı. Anayasa değişikliğiyle iligili kaygılarımı paylaştım. Kendisine çok teşekkür ederim` dedi.

Bahçeli ise; `Genel Başkanım gereğini söyledi.` ifadelerini kullandı.

     EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)