Tuğrul Türkeş HDP`li ismin odasına yerleşti

AK Partili Tuğrul Türkeş, HDP`li Figen Yüksedağ`ın Meclis`teki odasına yerleşti.

Tuğrul Türkeş HDP`li ismin odasına yerleşti

Tuğrul Türkeş, vekilliği düşürülen HDP`li Figen Yüksekdağ’ın Meclis’teki odasına yerleşti.

Yeni kabinede yer bulamayan AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, yeniden Meclis`e dönerken, vekilliği düşürülen HDP`nin eski Eş Genel Başkanı ve Van Milletvekili Figen Yüksekdağ`ın boşaltılan odasını kullanmaya başladı.

Yüksekdağ`ın 21 Şubat`ta hakkındaki hapis cezasının onaylanmasından sonra milletvekilliğinin düşürülmüş ve çalışma odası olarak kullandığı Yeni Halkla İlişkiler Binası`ndaki 6013 nolu odası da aynı gün boşaltılmıştı. O tarihten bu yana boş olan oda, geçtiğimiz günlerde yeni sahibi tarafından kullanılmaya başlandı.

haber3EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı