Milli takımın yeni teknik direktörü belli oldu

Milli takımın yeni teknik direktörünün Şenol Şüneş olduğu iddia edildi.

Milli takımın yeni teknik direktörü belli oldu

İki gün önce yaptığı basın toplantısında hem Milli Takım hem de Beşiktaş`ın başında olmasının mümkün olamayacağını açıklayan teknik direktör Şenol Güneş`in, sabah saatlerinde başkan Yıldırım Demirören ile yapmış olduğu görüşmede Ay-Yıldızlı takımı çalıştırmayı kabul ettiği ortaya çıktı.

Konuyu daha önce Başkan Fikret Orman`a da açan Şenol Güneş`in bu durumuna Beşiktaş Başkanının, hem kendisine hem de Demirören`e, `İki takım çalıştırması doğru olmaz. Hoca gidecekse sadece Milli Takım`ın başında olmalı` diyerek yanıt verdiği öğrenildi.

DHA`nın haberine göre, Türkiye Futbol Federasyonu, her an Şenol Güneş ismini açıklayacak.

FİKRET ORMAN AÇIKLAMA YAPTI

Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş`in Milli takımı çalıştırma konusunda TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelişini DHA`na şu sözlerle açıkladı:

`Bu bir nezaket görüşmesidir. Ben daha önce hocamınızın hem Beşiktaş hem de Milli takımı çalıştırmasını uygun bulmamıştım. Görüşüm bu yöndedir.`


 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Samsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaSamsun'da kaza Samsun'da kazaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!