Bakan Demircan baba ocağında

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, baba ocağı Samsun’un Tekkeköy ilçesi Çırakman Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı.

Bakan Demircan baba ocağında

Yeni kabinede Sağlık Bakanlığı görevine atanan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, gündüz gerçekleştirdiği bir dizi teşkilat ziyaretleri ve akşam katıldığı 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları kapanış seremonisinin ardından doğup büyüdüğü mahallesi olan Tekkeköy`ün Çırakman Mahallesi`nde hemşehrileri ile bir araya geldi.


 

İMTİHAN MAKAMI


Gösterilen sevgi gösterisi karşısında duygulu anlar yaşayan Bakan Demircan, “Tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Durumun ve işin farkındayız, elbette. Bu makamlar milletin makamı, milletin emaneti, hizmet ederiz. Bunlar bayrak yarışıdır. Bayrak elden ele geçer ama milletin hizmeti gelişerek, büyüyerek devam eder.Cenab-ı Hak bizi demek ki bu konumda da imtihan edecekmiş. Çünkü bu makamlar aynı zamanda da bir imtihan makamıdır. Allah bu imtihanı başarıyla neticelendirmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım`ın Sağlık Bakanlığı gibi en önemli icra makamlarından birini kendisine tevcih etmeleri ve güvenmelerinin büyük bir gurur olduğunu aktaran Demircan, bu göreve layık olmak gayretinde olacağını ifade ederek hemşerilerinden ve akrabalarından dua etmelerini istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, il ve ilçe teşkilat üyelerinin de katıldığı buluşma da coşkulu kalabalık Bakan Demircan`ı davul zurna ve havai fişeklerle karşılarken, `Hoşgeldiniz Bakanım` pankartı da astılar.
Bakan Demircan`a sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, `Tekkeköy Çırakman Mahallesi olarak büyük onur ve gurur duyduk. İlçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun` dileklerini ilettiler.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiTFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil Etti TFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil EttiBugünkü Rakip Kocaelispor Bugünkü Rakip Kocaelispor