7. Büyük Ankara Festivali

Festivalin ikinci gününde sanatçı Uğur Işılak, Sinan Akçıl ve Funda Arar konser verdi.

7. Büyük Ankara Festivali

Ankara Büyükşehir Belediyesince düzenlenen `7. Büyük Ankara Festivali`nin ikinci gününde sanatçı Uğur Işılak, Sinan Akçıl ve Funda Arar sahne aldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi`nde düzenlenen festivalin ikinci gün etkinlikleri kapsamında sahneye ilk olarak sanatçı Uğur Işılak çıktı.

Yaklaşık 45 dakika süren konserinde seslendirdiği türkülerle dinleyenleri eğlendiren Işılak, bu tür sanatsal etkinliklere ülkenin ihtiyacı olduğunu söyledi.

Işılak`ın ardından sahne alan ve `Yüzyılın Aşkı`, `Şarttır` ve `Biri Bana Gelsin` eserlerini yorumlayan sanatçı Sinan Akçıl, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında vatandaşların Ankara`da önemli bir mücadele verdiğini belirtti.

Konuşmasının ardından sahnede Türk bayrağı açan Akçıl, `Bir Başkadır Benim Memleketim` eserini seslendirdi.

Son olarak sahneye çıkan sanatçı Funda Arar da `Benim İçin Üzülme`, `Yak Gel`, `Ateş Düştüğü Yeri Yakar` ve `Gamsız` şarkılarını söyledi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı